Aktualności

Paka MAXI COMFORT SECURITY 

Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo siodła, nie ma miejsca na ryzykowne kompromisy. W odpowiedzi na rosnącą potrzebę rynku, proponujemy Państwu pakę Maxi Comfort „SAFE Edition” przeznaczoną specjalnie na zawody Jeździeckie.

SKUTECZNE ZABEZPIECZENIE W DOBREJ CENIE W naszej pace zastosowaliśmy szereg sprawdzonych rozwiązań, które pozwoliły nam uzyskać większą wytrzymałość. Zapewniają one doskonałą ochronę przestrzeni z siodłem przed włamaniem.

WZMOCNIONE DRZWI Dzięki zastosowaniu mocniejszych materiałów i dodatkowo wzmocnionej ramie, konstrukcja drzwi jest niezwykle sztywna. Złodziej może zostawić łom w domu.

ZAMKNIĘCIE JAK W SEJFIE W drzwiach zastosowany jest mechanizm zamknięcia rodem z sejfu. Uniemożliwia on wyrwanie zamka, a w przypadku jego uszkodzenia niezależne zamknięcie pozostaje nieruchome.

DRZWI NA SWOIM MIEJSCU Nawet przy zniszczeniu zamka i wyrwaniu zawiasów, drzwi pozostają na swoim miejscu dzięki specjalnej konstrukcji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom paka Maxi Comfort „SAFE Edition” w znacznym stopniu wydłuża czas, jaki złodziej musi poświęcić na dostanie się do środka.

- paka wykonana ze stali malowanej proszkowo

- mocowana na dużych kołach pneumatycznych o średnicy 260mm, możliwość zamiany kół na sztywne o średnicy 250mm

 

 

 

 

 

NOWOŚCI! 

Nadstawka do paki stacjonarnej ocynk 600

- idealne rozwiązanie dla jeźdźców, którzy mają za mało miejsca w pace

- długo wyczekiwany prze klientów dodatek do paki 

- przeznaczona do przechowywania czapraków oraz derek

- pasująca wymiarami do paki stacjonarnej 600 x 600 

 

 

Paka stacjonarna - ocynk 1800x600x600

  • Paka wykonana ze stali ocynkowanej,
  • Wyposażona w dwa wieszaki na siodło, trzy półki wewnątrz paki i w dwa plastikowe wieszaki na ogłowia 
  • Zamek jednopunktowy.
  • Możliwość domówienia wózka do paki stacjonarnej 

 

Wózek na siodło do paki stacjonarnej 

Praktyczny pomocnik do paki stacjonarnej ocynk, ułatwia przemieszczanie akcesoriów i siodeł na terenie stajni i siodlarni.

Pasuje do wszystkich pak stacjonarnych ocynkowanych, jakie mamy w ofercie. 

Wyposażony w koła sztywne.

Występuje w kolorze czarnym RAL 9005. 

Wymiary : 

Wysokość: 800mm

Szerokość: 475mm

Długość : 520mm

Waga : 5,5 kg

 

Cavaliada 2016 w Poznaniu

Każda Cavaliada to dla nas niepowtarzalna okazja aby zaprezentować wszystkie nasze wyroby. Także w tym roku w Poznaniu prezentowaliśmy równiarki, solarium inoxowe III panelowe, a także szeroką gamę naszych pak jeździeckich. Szczególnie te ostatnie miały ogromne zainteresowane ze względu na nietypowe, unikatowe kolory. W tym roku postawiliśmy na dwukolorowość, a także zaprezentowaliśmy nasze nowe możliwości: oklejanie pak.

 

Nowość - oklejanie paki!

 

Jedną z naszych ostatnich nowości jest możliwość oklejenia paki folią zabezpieczoną laminatem. Dzięki możliwości wybrania dowolnej grafiki, a także dobraniu koloru z naszego ralownika możemy uzyskać oryginalną, unikatową pakę. 

 

Jako jedyna w Polsce firma wprowadziliśmy na rynek taki rodzaj dekorowania paki i mimo, że nasz projekt ma dopiero kilka tygodni, już mamy pierwsze zamówienia. Jeśli chcesz, aby Twoja paka wyróżniała się w stajni, czy na zawodach polecamy pakę z grafiką!

 

Zapraszamy do zapytań!

 

 

 

 

 

 

Paka olimpijska do Rio

 

Wykonanie paki olimpijskiej na zawody do Rio jest naszym najnowszym projektem. Odbiorcą naszej paki jest Paweł Spisak. Poniżej przedstawiamy zdjęcia; jest to czerwono - biała paka Maxi Comfort wraz z nadstawką. Wykorzystaliśmy technologię sitodruku do przygotowania loga dla naszego olimpijczyka. W imieniu zespołu Alfako życzymy panu Pawłowi Spisakowi powodzenia na Olimpiadzie.

 

 

Cavaliada 2015
Zapraszamy do obejrzenia galerii z zeszłorocznej Cavaliady w Poznaniu, targi były bardzo udane !